Usługi chmurowe Microsoft

Jako partner firmy Microsoft zajmujemy się dostawą, administracją oraz kompleksowym wdrażaniem usług chmurowych office 365 i innych. Dzięki wdrożeniu w Twojej firmie ekosystemu office 365 Twoi pracownicy będą efektywniej się komunikować, organizować spotkania oraz przesyłać i dzielić pliki.

W zakres usługi wdrożeniowej wchodzi:

– Migracja usług lokalnych do chmury Microsoft,

– Podłączenie chmury do lokalnej lub chmurowej usługi katalogowej ActiveDirectory

– Migracja, uruchomienie i konfiguracja poczty w oparciu o Exchange online,

– Uruchomienie usługi SharePoint wraz z migracją i linkowaniem plików,

– Wdrożenie innych usług office 365 takich jak: Planner, Teams, OneDrive itd.

– Wdrożenie i uruchomienie firmowej serwisu społecznościowego opartego na rozwiązaniu Yammer.

Usługi chmurowe Microsoft, które dostarczamy, wdrażamy i administrujemy:

Dla małych i średnich firm (do 300 użytkowników):

Microsoft 365 Apps for business (od 37 zł netto miesięcznie, cena zależna od ilości zakupionych subskrypcji, okresu subskrypcji oraz kursu Euro)

Pakiet zawiera zawsze najnowsze aplikacje pakietu Office pro plus dla komputerów PC i Mac.

Stały dostęp do następujących aplikacji:

Microsoft Word,

– Microsoft Excel,

– Microsoft PowerPoint,

– Microsoft Outlook,

– Microsoft OneNote,

– Microsoft Publisher – dostępny tylko na komputery PC,

– Microsoft Access – dostępny tylko na komputerach PC,

Dodatkowo w pakiecie jest dostęp do następujących usług strikte chmurowych takich jak:

– Usługa OneDrive zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty dysk w chmurze o pojemności 1 TB – dostępny z dowolnego miejsca i synchronizowany z komputerami PC i Mac w celu zapewnienia dostępu w trybie offline. Usługa OneDrive ponadto umożliwia udostępnianie dokumentów osobom w organizacji i spoza niej.

– aplikacje Office online – dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote można tworzyć I edytować z poziomu przeglądarki nawet w taki sposób, że kilka osób może pracować nad danym dokumentem równocześnie.

– Sway – aplikacja dzięki której możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość internetową — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce. Dokumenty aplikacji Sway można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie.

Wszystkie aplikacje office w ramach pojedynczej subskrypcji każdy użytkownik może zainstalować na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach.

Dzięki tej subskrypcji klienci kupują dostęp do zawsze najnowszych aplikacji office kiedy potrzebują i dla ilu pracowników potrzebują. W dzisiejszych czasach pracownicy ponadto korzystają z wielu urządzeń w pracy i dzięki takiemu podejściu zakupu licencji jest to możliwe bez dodatkowych kosztów.

WIĘCEJ>>