O nas

Zespół KubarTech

Jesteśmy młodym zespołem specjalizującym się w tworzeniu rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego programowania aplikacji webowych, zwłaszcza takich jak strony i sklepy internetowe, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia automatyzacji procesów sprzedaży i wdrażania nowych platform handlu internetowego.

groups

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zrealizowanymi przez nas projektami.

Chętnie wykonamy dla Państwa również inne projekty z zakresu IT, automatyzacji sprzedaży oraz zlecenia z zakresu grafiki. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, ale mają jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

pageview
Dbałość o szczegóły

Podczas realizacji Twojego zlecenia, przyłożymy należytą uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów.

co_present
Indywidualne podejście

Nie polegamy na schematach, uwzględnimy Twoje potrzeby i pomysły.

done_all
Jakość

Zadbamy o to, aby nasze realizacje były zgodne z najwyższymi standardami.

web
Niepowtarzalny design

Przygotujemy unikatowy projekt specjalnie dla Ciebie.

Oferujemy kompleksowe usługi – przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji zlecenia.

Pomożemy Ci zrealizować każdy Twój pomysł i będziemy z Tobą w stałym kontakcie na każdym etapie jego tworzenia. W razie potrzeby doradzimy w każdej, nawet najdrobniejszej, kwestii. Z niczym nie zostawimy Cię samego.

Usługi

web

Strony internetowe

Strona internetowa to najbardziej widoczna wizytówka Twojej firmy.

Nowoczesna witryna internetowa wykonana zgodnie z aktualnymi zasadami i współczesnym designem jest kluczowa w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy oraz wzbudza zaufanie i zachęca do skorzystania z Twoich usług.

shopping_cart

Sklepy internetowe

Prowadzisz sklep stacjonarny? Najwyższy czas rozwinąć sprzedaż, otwierając sklep internetowy. W e-sklepach użytkownicy mogą kupować bez wychodzenia z domu i o dowolnej porze.

Dopiero rozpoczynasz działalność? Stworzymy sklep internetowy, dzięki któremu będziesz mógł przedstawiać swoje towary lub usługi klientom.

web_asset

Aplikacje internetowe

W KubarTech wiemy, że każdy biznes ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego nasze aplikacje są projektowane indywidualnie dla każdego klienta.

Bez względu na to, czy potrzebujesz aplikacji do zarządzania projektem, sprzedaży czy analizy danych – nasz zespół specjalistów zaprojektuje dla Ciebie idealne rozwiązanie!

precision_manufacturing

Automatyzacja

Twój biznes mocno się rozwinął? Oferujemy wprowadzenie systemów automatyzacji sprzedaży:

  • połącznie wszystkich marketplaców do jednego systemu,
  • automatyczne generowanie etykiet kurierskich,
  • połączenie do systemu obsługi klienta ułatwiającego komunikacje z klientami,
  • wsparcie informatyczne,
  • inne usługi w ramach Twoich potrzeb!
electrical_services

Sprzedaż wieloplatformowa

Sprzedajesz tylko na Allegro lub w swoim sklepie internetowym? Pomożemy Ci rozszerzyć twoją działalność na inne popularne w Polsce platformy sprzedaży takie jak: Shopee, Empik, Morele czy Ceneo.

To pozwoli Ci pozyskać nowych klientów i znacząco zwiększyć sprzedaż!

Nasze realizacje

web
Strona internetowa

Strona Kubartech.pl

Nasza witryna oparta jest na systemie zarządzania treścią WordPress, jednak jej unikatowy wygląd został przez nas przygotowany od zera – zaprojektowaliśmy i zaimplementowaliśmy nasz własny szablon oraz samodzielnie napisaliśmy dodatkowe wtyczki, upraszczające zarządzanie treścią.

shopping_cart
Sklep internetowy

Sklep internetowy Kubartech.pl

Nasz sklep internetowy oparty jest na silniku Prestashop, jednak o jego wygląd zadbaliśmy samodzielnie. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikatowy autorski szablon, wraz z dodatkowymi wtyczkami, upraszczającymi zarządzanie treścią.

web
Strona internetowa

Strona Fizjo Projekt

We ścisłej współpracy z klientem, od zera zaprojektowaliśmy oraz zaimplementowaliśmy wyjątkowy szablon, który idealnie pasuje do wizerunku marki. Na każdym etapie tworzenia kontaktowaliśmy się z klientem i poprowadziliśmy go przez cały proces tworzenia strony internetowej, a także zadbaliśmy o dobranie odpowiedniego hostingu i wykupienie domeny.

Kontakt

contact_mail

Formularz kontaktowy

Musisz zaakceptować politykę prywatności przed wysłaniem formularza.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wykonamy darmową wycenę projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z jednym z naszych przedstawicieli.

person
phone +48 531 108 331