Sklepy internetowe

Prowadzisz sklep stacjonarny? Najwyższy czas rozwinąć sprzedaż, otwierając sklep internetowy. W e-sklepach użytkownicy mogą kupować bez wychodzenia z domu i o dowolnej porze.

Dopiero rozpoczynasz działalność? Stworzymy sklep internetowy, dzięki któremu będziesz mógł przedstawiać swoje towary lub usługi klientom.

Co możemy Ci zagwarantować?

Nowoczesny i niepowtarzalny design

Przygotujemy niepowtarzalny sklep specjalnie dla Ciebie. Dobierzemy, wygląd i funkcjonalności tak aby, klienci mogli w intuicyjny sposób korzystać z Twojego sklepu.

lightbulb

Połączenie do Twojego systemu zarządzania sprzedażą

Podłączymy stworzony przez nas sklep do systemu zarządzania sprzedaży lub pomożemy Ci taki stworzyć aby rozszerzyć Twoją działalność.

Szczegóły: automatyzacja i sprzedaż wieloplatformowa.

add

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy najnowsze technologie, które zapewniają bezpieczeństwo przesyłanych danych. Twój sklep będzie również w pełni dopasowany do urządzeń mobilnych.

build

Nadzorujemy cały proces

Powierzając nam stworzenie Twojego sklepu internetowego, nie musisz się już o nic martwić!

Zajmiemy się wykupieniem hostingu, domeny oraz wszystkiego innego, co będzie Ci potrzebne. Dobierzemy również odpowiednie zdjęcia ilustrujące treści w Twoim sklepie. W razie potrzeby stworzymy logo i dokonamy pełnej identyfikacji wizualnej.

Nasze realizacje

Sklep internetowy Kubartech

Nasz sklep internetowy oparty jest na silniku Prestashop, jednak o jego wygląd zadbaliśmy samodzielnie. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikatowy autorski szablon, wraz z dodatkowymi wtyczkami, upraszczającymi zarządzanie treścią.

Zobacz
Sklep internetowy Family24

Sklep internetowy Family24.pl oparty jest na silniku Prestashop, ale o jego unikatowy wygląd zadbaliśmy my. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy wyjątkowy szablon, który został idealnie dopasowany do wizerunku marki. Rozwiązanie zostało wzbogacone dodatkowymi autorskimi wtyczkami, które upraszczają zarządzanie treścią.

Zobacz
Sklep internetowy Sena

Sklep internetowy Sena zasilany jest silnikiem Prestashop, wzbogaconym w autorskie wtyczki ułatwiające zarządzanie treścią i wyglądem strony głównej. Projekt szablonu został stworzony specjalnie na potrzeby firmy Sena i nawiązuje stylistycznie do jej charakterystycznego loga, dzięki czemu idealnie wpisuje się w identyfikację wizualną marki.

Zobacz

Nasza oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoje wyjątkowe potrzeby i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego realizowany przez nas projekt może składać się z dowolne wybranych usług, które wycenimy specjalnie dla Państwa. Chcąc jednak przybliżyć potencjalne koszty, przygotowaliśmy przykładowe pakiety:

Sklep internetowy
(pakiet podstawowy)

Idealna opcja dla małych przedsiębiorstw bądź klientów prywatnych.

Sklep internetowy oparty na silniku sklepowym Prestashop umożliwia łatwe zarządzanie sprzedażą i posiada intuicyjny interfejs.

W ramach usługi integrujemy płatności internetowe (np. przez Przelewy24) oraz wysyłki.

 • Indywidualny projekt graficzny strony głównej
 • Wygląd podstron oparty na opracowanym przez nas podstawowym szablonie
 • Silnik sklepowy Prestashop
 • Integracja płatności internetowej oraz wysyłek
 • Formularz kontaktowy
 • Hosting
 • Domena
 • Firmowa skrzynka pocztowa
Sklep internetowy zintegrowany z systemem Baselinker
(pakiet rozszerzony)

Idealna opcja dla dużych przedsiębiorstw lub osób posiadających już pewne kanały sprzedaży, które chcą zintegrować z własnym sklepem internetowym.

Sklep internetowy dodatkowo wyposażony jest w integrację z systemem Baselinker, umożliwiającym m.in.: prowadzenie wspólnego katalogu produktów dla różnych platform sprzedaży i zarządzanie nimi z jednego miejsca, automatyzację wysyłek i wystawiania faktur.

 • Sklep internetowy zawiera wszystko to, co w pakiecie podstawowym
 • W pełni spersonalizowany szablon graficzny z indywidualnym projektem podstron (opcjonalne)
 • Integracja z systemem Baselinker
 • Integracja z posiadanymi kanałami sprzedaży (np. Allegro, Shopee)
 • Synchronizacja stanów magazynowych i cen produktów we wszystkich posiadanych kanałach sprzedaży i w sklepie internetowym
 • Automatyzacja wystawiania faktur i wysyłania ich do klienta
 • Automatyzacja tworzenia etykiet kurierskich
Sklep internetowy zintegrowany z systemem Baselinker
+ rozszerzenie działalności na wybrane platformy handlowe
(pakiet max)

Idealna opcja dla dużych przedsiębiorstw i klientów chcących wejść na rynek sprzedaży internetowej na szeroką skalę.

Załóż swój własny sklep i rozszerz sprzedaż na dodatkowe platformy handlu internetowego.

Wygodnie zarządzaj sprzedażą dzięki automatyzacji oferowanej przez system Baselinker.

Rozszerz swoją ofertę dzięki wprowadzeniu modelu dropshippingu.

 • Sklep internetowy zawiera wszystko to, co w pakiecie podstawowym i rozszerzonym
 • Integracja z wszystkimi funkcjami pakietu Baselinker – sprawdź szczegóły
 • Rozszerzenie działalności na wybrane platformy sprzedaży – sprawdź szczegóły
 • Możliwość rozpoczęcia sprzedaży w modelu dropshippingu – przenieś proces wysyłki towaru na hurtownię (opcjonalne)

Twój sklep internetowy nie wpisuje się w żadną z powyższych ram?

Potrzebujesz czegoś więcej? Nie martw się! Wylistowana powyżej oferta to nie wszystko, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować! Specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć dodatkowe wtyczki i moduły, by rozszerzyć Twoją witrynę o unikatowe funkcjonalności.

Nie jesteś pewny, który z pakietów powinieneś wybrać? Zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnej wyceny. Skontaktuj się z nami już teraz!

Jak wygląda współpraca z nami?

1
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z naszymi specjalistami celem przygotowania oferty przygotowanej specjalnie by zaspokoić Twoje potrzeby.
2
Omówimy szczegóły
Jeśli będziesz zainteresowany podjęciem współpracy z nami, omówimy dalsze szczegóły związane z przygotowywaniem Twojego sklepu internetowego. Zapytamy o Twoje pomysły dotyczące wyglądu i potrzeby związane z funkcjonowaniem witryny.
3
Przygotujemy sklep skrojony na Twoją miarę
Podczas tworzenia sklepu internetowego pozostaniemy z Tobą w stałym kontakcie. Najpierw przygotujemy projekt graficzny witryny, a gdy go zaakceptujesz – przejdziemy do jego wdrażania. Zawrzemy przygotowane przez Ciebie materiały (zdjęcia, teksty), a jeśli zajdzie taka potrzeba – specjalnie dla Ciebie znajdziemy pasujące fotografie lub pomożemy w pisaniu tekstów. Stworzymy również specjalne wtyczki i moduły, jeśli będziesz chciał wyposażyć swój sklep w unikatowe funkcjonalności.
4
Zadbamy o hosting oraz domenę
Nie zostawimy Cię samego z aspektami technicznymi – dobierzemy dla Ciebie odpowiedni hosting oraz wykupimy pasującą domenę, a także założymy dla Ciebie specjalną skrzynkę pocztową z dopasowanym adresem.
5
Naniesiemy kluczowe poprawki
Jeśli po wgraniu sklepu na serwer uznasz, że drobne rzeczy wymagają poprawek, naniesiemy kluczowe korekty, abyś był w pełni zadowolony ze swojej witryny.
6
Pozostaniemy do Twojej dyspozycji
Po oddaniu witryny w Twoje ręce wytłumaczymy Ci „co i jak” – podpowiemy w jaki sposób edytować treść, jeśli zajdzie taka konieczność. Jeśli będziesz chciał rozszerzyć swoją witrynę o dodatkowe funkcjonalności lub rozbudować ją, nawet po długim czasie od oddania jej w Twoje ręce, chętnie pomożemy! Skontaktuj się wtedy z nami celem uzgodnienia szczegółów, byśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę.

Skontaktuj się z nami

contact_mail

Formularz kontaktowy

Musisz zaakceptować politykę prywatności przed wysłaniem formularza.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wykonamy darmową wycenę projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z jednym z naszych przedstawicieli.

person
phone 531 108 331