Strony internetowe

Strona internetowa to najbardziej widoczna wizytówka Twojej firmy.

Nowoczesna witryna internetowa wykonana zgodnie z aktualnymi zasadami i współczesnym designem jest kluczowa w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy oraz wzbudza zaufanie i zachęca do skorzystania z Twoich usług.

Co możemy Ci zagwarantować?

Responsywność

Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie oraz pozostanie w pełni funkcjonalna na każdej przeglądarce internetowej oraz na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

devices

Nowoczesny i niepowtarzalny design

Przygotujemy niepowtarzalną stronę specjalnie dla Ciebie. Nie stosujemy generycznych szablonów WordPress. Twoja strona będzie stworzona od początku do końca specjalnie dla Ciebie na podstawie Twoich preferencji.

developer_board

System zarządzania treścią

Posiadanie aktualnych treści na Twojej stronie to podstawa do utrzymania klienta. System zarządzania treścią (CMS) pozwoli Ci w łatwy sposób dodawać i aktualizować informacje na Twojej stronie.

edit

Nadzorujemy cały proces

Powierzając nam stworzenie Twojej strony internetowej, nie musisz się już o nic martwić!

Zajmiemy się wykupieniem hostingu, domeny oraz wszystkiego innego, co będzie Ci potrzebne. Dobierzemy również odpowiednie zdjęcia ilustrujące treści na Twojej stronie. W razie potrzeby stworzymy logo i dokonamy pełnej identyfikacji wizualnej.

Nasze realizacje

Strona internetowa Kubartech

Nasza witryna oparta jest na systemie zarządzania treścią WordPress, jednak jej unikatowy wygląd został przez nas przygotowany od zera – zaprojektowaliśmy i zaimplementowaliśmy nasz własny szablon oraz samodzielnie napisaliśmy dodatkowe wtyczki, upraszczające zarządzanie treścią.

Zobacz
Strona internetowa Fizjo Projekt

We ścisłej współpracy z klientem, od zera zaprojektowaliśmy oraz zaimplementowaliśmy wyjątkowy szablon, który idealnie pasuje do wizerunku marki. Na każdym etapie tworzenia kontaktowaliśmy się z klientem i poprowadziliśmy go przez cały proces tworzenia strony internetowej, a także zadbaliśmy o dobranie odpowiedniego hostingu i wykupienie domeny.

Zobacz

Nasza oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoje wyjątkowe potrzeby i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego realizowany przez nas projekt może składać się z dowolne wybranych usług, które wycenimy specjalnie dla Państwa. Chcąc jednak przybliżyć potencjalne koszty, przygotowaliśmy przykładowe pakiety:

Strona wizytówka
lub onepage

Idealna opcja dla małych lub średnich przedsiębiorstw bądź klientów prywatnych.

Strona typu wizytówka lub onepage nie zawiera dodatkowych podstron – pełna jej treść umieszczona jest na stronie głównej witryny.

Wyposażona jest we wszystkie niezbędne elementy – np. formularz kontaktowy oraz slider.

 • Indywidualny projekt graficzny strony głównej
 • System zarządzania treścią (CMS)
 • Formularz kontaktowy
 • Hosting
 • Domena
 • Firmowa skrzynka pocztowa
Rozbudowana strona
lub blog

Idealna opcja dla przedsiębiorstw o rozbudowanej ofercie bądź blogerów.

Strona wyposażona jest dodatkowo w możliwość dodawania kolejnych podstron (np. kontakt, pełna oferta) o jednolitym wyglądzie.

Może posiadać również implementację w pełni funkcjonalnego bloga z możliwością dodawania nowych wpisów i grupowania ich w kategorie.

 • Indywidualny projekt graficzny strony głównej
 • Projekt graficzny podstrony (ujednolicony dla wszystkich podstron)
 • Funkcjonalność bloga z projektami graficznymi odpowiednich podstron dla wpisów (opcjonalne)
 • System zarządzania treścią (CMS)
 • Formularz kontaktowy
 • Hosting
 • Domena
 • Firmowa skrzynka pocztowa
Strona premium

Idealna opcja dla dużych przedsiębiorstw i wymagających klientów.

Strona premium wyposażona jest w możliwość dodawania kolejnych podstron o rozbudowanej zawartości, która wymagałaby dodatkowego zaprojektowania i zaimplementowania unikalnego wyglądu dla każdej z nich.

 • Indywidualny projekt graficzny strony głównej
 • Projekt graficzny podstrony (ujednolicony dla prostszych podstron)
 • Projekt graficzny rozbudowanej podstrony (opracowany specjalnie na potrzeby każdej złożonej podstrony)
 • Funkcjonalność bloga z projektami graficznymi odpowiednich podstron (opcjonalne)
 • System zarządzania treścią (CMS)
 • Formularz kontaktowy
 • Hosting
 • Domena
 • Firmowa skrzynka pocztowa

Twoja strona internetowa nie wpisuje się w żadną z powyższych ram?

Potrzebujesz czegoś więcej? Nie martw się! Wylistowana powyżej oferta to nie wszystko, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować! Specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć dodatkowe wtyczki i moduły, by rozszerzyć Twoją witrynę o unikatowe funkcjonalności.

Nie jesteś pewny, który z pakietów powinieneś wybrać? Zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnej wyceny. Skontaktuj się z nami już teraz!

Jak wygląda współpraca z nami?

1
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z naszymi specjalistami celem przygotowania oferty przygotowanej specjalnie by zaspokoić Twoje potrzeby.
2
Omówimy szczegóły
Jeśli będziesz zainteresowany podjęciem współpracy z nami, omówimy dalsze szczegóły związane z przygotowywaniem Twojej strony internetowej. Zapytamy o Twoje pomysły dotyczące wyglądu i potrzeby związane z funkcjonowaniem witryny.
3
Przygotujemy witrynę skrojoną na Twoją miarę
Podczas tworzenia strony internetowej pozostaniemy z Tobą w stałym kontakcie. Najpierw przygotujemy projekt graficzny witryny, a gdy go zaakceptujesz – przejdziemy do jego wdrażania. Zawrzemy przygotowane przez Ciebie materiały (zdjęcia, teksty), a jeśli zajdzie taka potrzeba – specjalnie dla Ciebie znajdziemy pasujące fotografie lub pomożemy w pisaniu tekstów. Stworzymy również specjalne wtyczki i moduły, jeśli będziesz chciał wyposażyć swoją stronę w unikatowe funkcjonalności.
4
Zadbamy o hosting oraz domenę
Nie zostawimy Cię samego z aspektami technicznymi – dobierzemy dla Ciebie odpowiedni hosting oraz wykupimy pasującą domenę, a także założymy dla Ciebie specjalną skrzynkę pocztową z dopasowanym adresem.
5
Naniesiemy kluczowe poprawki
Jeśli po wgraniu witryny na serwer uznasz, że drobne rzeczy wymagają poprawek, naniesiemy kluczowe korekty, abyś był w pełni zadowolony ze swojej witryny.
6
Pozostaniemy do Twojej dyspozycji
Po oddaniu witryny w Twoje ręce wytłumaczymy Ci „co i jak” – podpowiemy w jaki sposób edytować treść, jeśli zajdzie taka konieczność. Jeśli będziesz chciał rozszerzyć swoją witrynę o dodatkowe funkcjonalności lub rozbudować ją, nawet po długim czasie od oddania jej w Twoje ręce, chętnie pomożemy! Skontaktuj się wtedy z nami celem uzgodnienia szczegółów, byśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę.

Skontaktuj się z nami

contact_mail

Formularz kontaktowy

Musisz zaakceptować politykę prywatności przed wysłaniem formularza.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wykonamy darmową wycenę projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z jednym z naszych przedstawicieli.

person
phone 531 108 331